Coraz bliżej do otwarcia

2008-02-12 JM

Zbliżamy się do otwarcia "Centrum Kształcenia Na Odległość Na Wsiach" w Bełżcu.
Z wielką przyjemnością informujemy, iż dostarczono sprzęt do "Centrum Kształcenia Na Odległość Na Wsiach", które mieści się w Gimnazjum w Bełżcu.
Czekamy jeszcze na monitory i krzesełka. Po otrzymaniu ich i zainstalowaniu oprogramowania zaczynamy szkolenia, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

czytaj

Doradztwo zawodowe w projekcie CKNONW

2008-02-01 JM

Doradztwo zawodowe :Usługi, których celem jest pomoc jednostkom w każdym wieku, na dowolnym etapie życia w dokonywaniu wyborów w zakresie edukacji, szkoleń oraz wyboru zawodu, a także pomoc w zarządzaniu własną karierą zawodową.
Tego typu usługi mogą być świadczone indywidualnie lub w grupach, bezpośrednio lub na odległość (m.in. przez telefoniczne centra obsługi oraz przez Internet).
Obejmują m.in.: pomoc w znalezieniu pracy, staże, praktyki, programy pracy "na próbę", wolontariat, informację zawodową, narzędzia oceny, rozmowy kwalifikacyjne, zarządzanie karierą, programy poszukiwania pracy, wsparcie procesu przejścia ze szkoły na rynek pracy

czytaj

Zobaczmy jak przebiegały prace związane z przystosowaniem pomieszczenia Gimnazjum w Bełżcu

2008-02-01 JM

20080110_ckn.jpg
Zobaczmy jak przebiegały prace związane z przystosowaniem pomieszczenia Gimnazjum w Bełż­cu, które funkcjonowało jako magazynek sportowy, pod Centrum Kształcenia Na Odległość.( zdjęcia)

czytaj

Informacja na temat udziału w projekcie: Centrum kształcenia na odległość na wsiach

2008-01-02

Bełżec – jedno z 379 centrów na terenie całej Polski Centrum kształcenia na odległość na wsiach, udział w projekcie.
Od 01.02.2008 roku Urząd Gminy Bełżec, jako uczestnik Projektu "Centra kształcenia na odległość na wsiach" uruchamia jeden z 379 punktów Centrum kształcenia na odległość na wsiach. Zlokalizowany jest w Publicznym Gimnazjum w Bełżcu przy ul. Świerczewskiego 75.

czytaj komentarze [0] drukuj

Wszystkich wpisów: 24, bieżąca strona: 3/3, idź do strony: 1 2 3