Kursy e-learning CKNONW

2009-04-18 jm

Kurs – Adobe Photoshop

Zapraszamy wszystkich do szkolenia Adobe Photoshop! Dzięki naszemu szkoleniu nauczą się państwo prawidłowej obsługi oraz możliwości jakie ze sobą niesie jeden z najlepszych edytorów grafiki na świecie nagradzany wieloma prestiżowymi nagrodami za niebagatelne możliwości! Świeżo nabytą wiedzę można potem wykorzystać zarówno w pracy jak i w domu.

Kurs – Język angielski

We współczesnym świecie znajomość języka obcego stanowi bardzo ważny czynnik rozwoju intelektualnego każdego człowieka. Dobra znajomość języka angielskiego zwiększa szanse edukacyjne oraz perspektywy na rynku pracy, a także przyczynia się do rozwoju osobistego. Nasze szkolenie pozwoli w prosty i łatwy sposób poznać jego podstawy. 

Kurs - Kariera - decyduję, planuję, działam

Dzięki naszym kursom w łatwy i prosty sposób będą państwo mogli dokładnie zaplanować swoją karierę zawodową na poszczególnych etapach. Ponadto dowiedzą się państwo również jaki zawód jest najbardziej opłacalny i jakie korzyści ze sobą niesie.

Kurs - Promocja i wsparcie edukacji osób niepełnosprawnych

W naszym asortymencie kursów dostępne są również szkolenia z zakresu promocji i wsparcia edukacji osób niepełnosprawnych. Celem takiego kursu jest nie tylko pomoc w znalezieniu pracy, ale również wypromowanie niepełnosprawnych jako potencjalnych i bardzo dobrych kandydatów na poszczególne stanowiska

Kurs - Reakcja na stres

Jak radzić sobie ze stresem? Jak mu zapobiegać? - szkolenia prowadzone przez nas pomogą państwu zrozumieć przyczyny i skutki stresujących sytuacji oraz pomogą skutecznie eliminować  je zarówno w pracy jak i w codziennym życiu. 

<< wróć