Informowanie opinii publicznej o otrzymanym wsparciu

2011-02-08

Logo RPO.jpg

Projekt:

„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bełżec”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013


1. Wykonanie tablicy informacyjnej, która ustawiona została w centralnym miejscu miejscowości Bełżec celem poinformowania jak najszerszego grona osób.

Galeria zdjęć

2. Informacje na stronie internetowej www.belzec.pl w aktualnościach.

3. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 2 lutego 2011 roku oraz na Zebraniach Wiejskich informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania.

Treść informacji w załączonym pliku w formacie PDF

Galeria zdjęć


4. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 29 marca 2011 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania.
Treść informacji w załączonym formacie PDF


5. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 17 maja 2011 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania.

 Treść informacji  w załączonym pliku w formacie PDF.

 6. Zamieszczenie na łamach Tygodnika Tomaszowskiego nr 23 (213) 7 czerwca - 13 czerwca 2011 r. informacji o realizacji projektu "Budowa sieci kanalizacji Sanitarnej w miejscowości Bełżec.

Artykuł umieszczony w TT.JPG

7. Ulotka dotycząca realizacji projektu: "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bełżec".

Ulotka dotyczaca realizacji projektu.jpg


Ulotka dotyczaca realizacji projektu cz 2.jpg

8. Roll - Up dotyczący realizacji projektu "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bełżec"

roll up mały.jpg

9. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 28 czerwca 2011 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania.

Treść informacji dostępna tutaj w załączonym pliku w formacie PDF.

10. Informacja Wójta Gminy Bełżec dotycząca budowy podciśnieniowej kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bełżec w ulicy wąskiej

Treść informacja dostępna w pliku w formacie PDF


11. Informację o projekcie: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bełżec” i zaangażowaniu funduszy Unii Europejskiej w realizację inwestycji przedstawia roll-up, który ustawiony jest w Urzędzie Gminy Bełżec. Chcąc przekazać informację jak najszerszemu gronu osób eksponowaliśmy go również na Jarmarku Św. Wawrzyńca oraz na dożynkach gminno-parafialnych.12. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 6 października 2011 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania.

Treść informacji dostępna w załączonym pliku PDF


13. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 22 listopada 2011 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania.

Treść informacji dostępna w załączonym pliku PDF14. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 10 lutego 2012 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania

Treść informacji dostępna w załączonym pliku PDF


15.  Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 30 kwietnia 2012 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania

Treść Informacji dostępna w załączonym pliku PDF

16. Przedstawienie na Sesji Rady Gminy w dniu 29 maja 2012 roku informacji z aktualnych postępów realizacji dotyczących przedmiotowego zadania

Treść informacji dostępna w załączonym pliku PDF

W dniu 12 września 2012 roku odbyła się konferencja prasowa poświęcona podsumowaniu projektu pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bełżec”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013. Spotkanie odbyło się w sali narad Urzędu Gminy Bełżec. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Bełżec – Inwestora, przedstawiciele Wykonawcy zadania, Inspektorzy Nadzoru zadania oraz przedstawiciele lokalnej prasy.


Logo RPO.jpg


<< wróć