Służbowe adresy e-mail Radnych Rady Gminy Bełżec

2015-03-26

Służbowe adresy e-mail Radnych Rady Gminy Bełżec:

Wiesław Wielgosz Stanowisko: Przewodniczący Rady Gminy Bełżec

Godziny przyjęć:

Wtorek 14.00 - 16.00

adres e-mail: rg.wieslaw.wielgosz@belzec.pl


Marian Pizun Stanowisko: Z-ca przewodniczącego Rady Gminy Bełżec
Email: rg.marian.pizun@belzec.pl

Alina Braunberger Email: rg.alina.braunberger@belzec.pl

Adam Dominik Email: rg.adam.dominik@belzec.pl

Wiktor Dudziński Email: rg.wiktor.dudzinski@belzec.pl

Marek Gmoch Email: rg.marek.gmoch@belzec.pl

Andrzej Górniak Email: rg.andrzej.gorniak@belzec.pl

Danuta Krupa Email: rg.danuta.krupa@belzec.pl

Mariola Kuryło Email: rg.mariola.kurylo@belzec.pl

Grzegorz Lentowicz Email: rg.grzegorz.lentowicz@belzec.pl

Jadwiga Marek Email: rg.jadwiga.marek@belzec.pl

Ryszard Romańczuk Email: rg.ryszard.romanczuk@belzec.pl

Magdalena Szczepańska Email: rg.magdalena.szczepanska@belzec.pl

Danuta Wagner Email: rg.danuta.wagner@belzec.pl

Zbigniew Warzocha Email: rg.zbigniew.warzocha@belzec.pl

czytaj

Rada Gminy - VI kadencja 28.11.2014 - 2018

2014-12-18

Rada Gminy:

  • Przewodniczący: Wielgosz Wiesław
  • z- ca przewodniczącego: Marian Pizun
Lp. Nazwisko i imiona Miejscowość
1 Alina Braunberger Bełżec
2 Adam Dominik Chyże
3 Wiktor Dudziński Bełżec
4
Marek Gmoch Bełżec
5
Andrzej Górniak Chyże
6 Danuta Krupa Bełżec
7
Mariola Kuryło Bełżec
8
Grzegorz Lentowicz Bełżec
9
Jadwiga Marek Bełżec
10
Marian Pizun Bełżec
11 Ryszard Romańczuk Bełżec
12 Magdalena Szczepańska Brzeziny
13
Danuta Wagner Bełżec
14 Zbigniew Warzocha Bełżec
15
Wiesław Wielgosz Bełżec

Komisje:

    Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska w składzie:
    1. Dominik Adam                                           - przewodniczący
    2. Dudziński Wiktor                                       - członek
    3. Górniak Andrzej                                         - członek
    4. Kuryło Mariola                                           - członek
    5. Marek Jadwiga                                            - członek
    6. Pizun Marian                                               - członek
    7. Romańczuk Ryszard                                  - członek
    8. Szczepańska Magdalena                           - członek
    9. Warzocha Zbigniew                                   - członek

    Przedmiot działania komisji:

    - rozpatrywanie i opiniowanie spraw z zakresu rolnictwa, ochrony środowiska i leśnictwa.

    Komisja Mienia Komunalnego, Budżetu, Samorządu i Inicjatyw Społecznych w składzie:

    1. Romańczuk Ryszard                                  - przewodniczący
    2. Braunberger Alina                                      - członek
    3. Dominik Adam                                            - członek
    4. Dudziński Wiktor                                       - członek
    5. Górniak Andrzej                                         - członek
    6. Krupa Danuta                                              - członek
    7. Lentowicz Grzegorz                                  - członek
    8. Wagner Danuta                                           - członek

    Przedmiot działania komisji:

    - rozpatrywanie i opiniowanie spraw z zakresu budżetu, finansów, podatków, mienia komunalnego, zamówień publicznych, zagospodarowania przestrzennego i inwestycji,

    - opiniowanie budżetu gminy;

    Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w składzie:

      1. Lentowicz Grzegorz                                   - przewodniczący
      2. Braunberger Alina                                      - członek
      3. Gmoch Marek                                             - członek
      4. Krupa Danuta                                              - członek
      5. Kuryło Mariola                                           - członek
      6. Marek Jadwiga                                            - członek
      7. Pizun Marian                                              - członek
      8. Szczepańska Magdalena                           - członek

        Przedmiot działania komisji:

        - rozpatrywanie i opiniowanie spraw z zakresu zdrowia i opieki społecznej, oświaty, kultury, sportu i turystyki,

        - opiniowanie budżetu gminy z zakresu działania komisji.

        - opiniowanie budżetu gminy z zakresu działania komisji

        Komisja Rewizyjna w składzie:

        1. Gmoch Marek               - przewodniczący
        2. Wagner Danuta            - członek
        3. Warzocha Zbigniew       - członek

        Przedmiot działania Komisji Rewizyjnej określa ustawa o samorządzie gminnym.

          czytaj

          Wszystkich wpisów: 2